Mirė se vini nė faqen zyrtare tė industrisė sė mishit Flor-En. Pėr tė marrė informacione tė ndryshme pėr produktet, ju mund ti zgjedhni faqet pėrkatėse pėrmes opcioneve nė dispozicion

  RRETH PRODUKTEVE FLOR-EN
 

Industria e Mishit Flor-En ka arritur qėllimin primar qė ėshtė cilėsia e mishit, duke u kujdesur me rreptėsi qė produktet e kėsaj industrie ti plotėsojnė kriteret mė tė larta qė kėrkohen nė industrinė ushqimore, dhe qė klientėt tė jenė tė kėnaqur...lexo mė shumė!

 
 
 KUSHTET E PRODHIMIT TĖ MISHIT
 
SHKURTIMISHT PĖR FLOR-EN

Ne nė industrinė e mishit Flor-En jemi kujdesur shumė pėr teknologjinė e prodhimit, duke pas parasysh qė kjo ka njė rol tė veēantė nė ngritjen e cilėsisė, ne kemi instaluar teknologjinė mė moderne, si dhe e kemi pėrshtatur ambientin pėrkatės, tė izoluar dhe nė temperatura konstante, varėsisht prej nevojave. Pra tek ne, puna bėhet ashtu siē e kėrkojnė tė gjitha dispozitat teknike dhe higjienike...lexo mė shumė!

 PRODUKTET E GATSHME  

Gjatė tėrė kėtyre viteve tė veprimtarisė, industria e mishit FLOR EN  ėshtė munduar t’ju sjell prodhime tė freskėta me shije dhe cilėsi tė spikatur.

Pėrveē thertoreve me standarde evropiane tė ndėrtuara nga materiali inox, kjo industri posedon edhe hallat tjera pėrpunuese tė cilat   konsumatorit i ofrojn edhe shumė produkte tjera finale. Pėrshutat  pėr konsum tė pėrditshėm, tė pėrpunuara dhe tė vakumuara edhe pėr pizza dhe sandwich, sallam tė gjedhit, sallam me perime, sallama tė thara tė pėrpunuara nga mishi i freskėt, sallama pule, sallama pule me kaēkavall, Mortadella Italiane me mėlmesa, suxhuk shtėpie, suxhuk gjahtari, suxhuk tė vakumuar pėr skarė dhe pėr zierje, virshlle viēi pėr skarė, virshlle tė tymosura dhe artikuj tjerė  nga mishi I pulės qė nė treg do ti keni tė vakumuar

Nė tregun e Kosovės, prodhuesi FLOR EN ofron finalizimin e  pėrpunimit tė produkteve  tė  ambalazhuara dhe tė paketuara tė  arritura si rezultat i njė pėrkushtimi tė sinqertė  nė procesin e avancimit tė teknologjisė nė njė periudhė tė gjatė kohore.

Rrisku i gjedhit, gullashi i shtėpisė dhe pashtetat e pulės dhe gjedhit janė produktet qė i keni parasysh. Finalizimi i tyre ėshtė njė shkrirje e freskisė, kualitetit dhe ēmimit konkurrues nė treg.

E ardhmja e kėsaj industrie ėshtė nė shtrirjen mė tė gjerė dhe mė tė thellė nė hulumtimin e mėtejme tė freskisė, cilėsisė dhe shėrbimit ideal ndaj jush dhe zgjerimin e artikujve tė pėrpunua

Nė kuadėr tė produkteve qė ju ofron Flor-En bėjnė pjesė edhe disa produkte tė konservuara, si rriska e gjedhit nė paketime tė ndryshme, pastaj pashtetat, etj. Kėsaj kategorie pritet ti shtohen edhe artikuj tjerė tė cilėt sė shpejti do tė dalin nė treg, pėr mė shumė...shtyp kėtu!

 
 
 KUJDESI PĖR KONSUMATORĖT
 

Pėrveē prodhimit dhe distribuimit tė mishit tė freskėt, ne i kemi kushtuar kujdes tė veēantė edhe konsumatorit, duke u i pajisur qendrat e furnizimit me teknikė tė veēantė pėr ruajtjen e mishit nė kushtet e tij optimale. Gjithashtu kemi angazhuar mjete tė specifikuara pėr transportimin e produkteve tė mishit me qėllim tė ruajtjes maksimale tė freskisė sė produkteve...lexo mė shumė!

Gjithashtu industria e mishit Flor-En ėshtė pėrqendruar edhe nė prodhimin e llojeve tė ndryshme tė sallamit cilėsorė, si ato tė pulės deri tek ato tė viēit, me pėrbėrje dhe specifika tė ndryshme, siē janė ato me perime, me kaēkavall, etj, pėr mė shumė informacione pėr kėto produkte...shtyp kėtu!

 
     
   Kontakto me Flor-En  · Produktet e mishit · Kthehu nė fillim  ·  Faqja kryesore  ·  Admin e-mail                                                                                                                     Flor - En © 2007  
  Logo dhe disa materiale janė tė mbrojtura ® 2007  

Powered by Kozzer® Network © 2007